Index: Sydafrika

Wikipedia:

SpråkLäsningar*SkapadSenastEditeringarLängd
sv12 77020 november 200210 februari 20221 34683 061
fi00
en00
de00

* Under 30 dagar (13.1.2022 - 12.2.2022) Wikidata Q258

RubrikSkribentPubliceradLäsningar
Usel journalistik (30) Mediechefer slingrar sig9.3.2019349
Vakna upp – Xǐnglái!Linda Forssell1.12.20182028
Det är i norr fyrken finnsMagnus Londen3.3.2018379
Finland lockar guldgrävareHenric Borgström2.3.2018389
Från textil till pansar28.9.2016313
Dags för en ny MarshallplanNicholas Anderson1.4.2016363
Denna flygning är rökfriJohan Svenlin1.4.2016319
Elisabeth Rehns sällsamma livHenric Borgström24.3.2015261
Moderaternas glömda hjärtefrågaHenric Borgström18.1.2015316
Peter Pirre Wallenberg avgårHenric Borgström16.1.2015348
Växande ekonomi, stigande börs?Ari Kaaro26.9.2014323
Ett av de minsta länderna bryter med stort landHenric Borgström17.11.2013382
Avhandling: Mikrolån är ingen mirakelmedicin22.5.2013304
Fosfor är en ändlig resurs27.9.2012568

**Antalet läsningar under perioden 31.3.2021-27.1.2022